Jak urozmaicić imprezę okolicznościową – Live Cooking

live cooking jako niespotykana atrakcja weselna

Aktualnie na prawie każdym weselu, młodzi małżonkowie mają zaplanowaną w swoim scenariuszu przynajmniej jedną atrakcję weselną dla gości. Tu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy coś, czego jeszcze ich goście nie widzieli, może i nawet nie słyszeli. Dlatego na Sali Perłowej proponujemy stację live cooking.

Live cooking czyli gotowanie na żywo, to jedna z form przedstawienia naszego specjalnego menu okolicznościowego, oraz możliwość spotkania się twarzą w twarz z Szefem Kuchni i jego asystentem, którzy przygotują od początku do końca na oczach gości weselnych wybrane dania. Dzięki temu oryginalnemu pokazowi, uczestnicy imprezy mogą zobaczyć proces przygotowania dań od surowego produktu aż do finalnego, pysznego dania.

co to jest live cooking?

Live cooking to nic innego jak kuchnia na żywo. Jest to zdecydowanie uatrakcyjnienie uroczystości weselnej poprzez pokaz kulinarny naszych kucharzy. Szef Kuchni wraz z asystentem przygotowują potrawy na żywo na oczach gości. To świetna okazja na obserwację naszych mistrzów kuchni w pracy podczas przygotowywania pysznych dań.

Kulinarna atrakcja wieczoru serwowana tylko w naszej Sali Perłowej: dwudaniowy live cooking z możliwością wybrania dwóch dań serwowanych gościom. Dzięki gotowaniu na żywo, zapewnicie Państwo gościom nieszablonowe doświadczenie, którego nie zobaczą nigdzie indziej w pobliżu. Sposób organizacji i atmosfera oraz smak potraw serwowanych prosto z patelni na zawsze zagości w pamięci współbiesiadników przywołując miłe wspomnienia i wyróżniając Państwa wesele na tle innych.

Live cooking - dlaczego warto?

Często Pary Młode pytają nas o atrakcje podczas wesela, aby ich uroczystość była niezapomniana i odróżniała ją od innych. Fotobudki i pokazy barmańskie już tak bardzo nie zaskakują gości, ponieważ są praktycznie na każdym weselu. Co w takim razie doradzamy Parom Młodym na weselu w Sali Perłowej? Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze jest live cooking.

Wcześniej prosimy Parę Młodą, aby ustaliła z naszym szefem kuchni, jakie dania zostaną przygotowane na oczach gości. Po skończonym pokazie goście naturalnie mają okazję do spróbowania przyrządzonych potraw na żywo.

Live cooking - jak to wygląda w praktyce?

Kucharz przy specjalnie dostosowanym stanowisku ustawionym na naszej sali, przygotowuje potrawy na oczach gości weselnych, zazwyczaj opowiadając o całym procesie i wszystkich krokach, jakie podejmuje. Dodatkowym atutem naszego live cookingu jest flambirowanie potraw, co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność pokazu. Pokaz naturalnie kończy się degustacją przygotowanych dań, dzięki czemu wesele z taką atrakcją na długo pozostanie w pamięci gości weselnych.

Szef kuchni Sali Perłowej zaczyna pokaz od zaprezentowania i opowiedzenia o przygotowywanych daniach. Goście weselni mogą zadawać pytania, a nawet – po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Szefem Kuchni – pomóc w przygotowywaniu, podpatrując warsztat naszych mistrzów kuchni. Z uwagi na to, że przygotowujemy potrawy flambirowane, czyli podpalane na patelni podczas gotowania, proponujemy, aby goście weselni zachowali bezpieczny dystans od stanowiska. My ze swojej strony gwarantujemy niezapomniane przeżycia kulinarne – zarówno wizualne jak i smakowe.

Live cooking - czy nadaje się tylko na wesela?

Live cooking jest na tyle oryginalną i widowiskową atrakcją, że nadaje się nie tylko na wesela. Na Sali Perłowej proponujemy takie rozwiązania również na:

  • wieczory kawalerskie
  • wieczory panieńskie
  • urodziny (np. osiemnastki, pięćdziesiątki)
  • imprezy firmowe
  • imprezy integracyjne
  • inne imprezy okolicznościowe
  • rocznice ślubów
  • chrzty
  • komunie święte
  • jubileusze

czy podczas organizowania imprezy warto zadbać o atrakcję gotowania na żywo?

Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak! Bez względu na to, czy jest to impreza urodzinowa, wesele, czy impreza integracyjna, nasz doświadczony Szef Kuchni z pewnością zainteresuje swoim pokazem każdego uczestnika wydarzenia.

Live cooking to odpowiedni sposób na dobrą zabawę nie tylko na weselach, ale także na innych imprezach okolicznościowych. Zdecydowanie będzie to jedna z lepszych atrakcji dla fanów gotowania i dobrego jedzenia. Biorąc pod uwagę powszechność programów kulinarnych, można odnieść wrażenie, że live cooking może nie być aż taki atrakcyjny dla gości weselnych, ale to mylne spostrzeżenie. Należy pamiętać o tym, że przez ekran nie można ani poczuć zapachu przyrządzanych potraw, ani ich posmakować, a to główne walory organizowanej przez naszą salę atrakcji. Gotowanie na żywo z udziałem naszego Szefa Kuchni jest coraz popularniejszym urozmaiceniem imprez, takich jak: wesela, rocznice, jubileusze, imprezy integracyjne, firmowe oraz urodzinowe. Goście mogą obserwować prowadzącego widowisko i zapamiętają tę imprezę na długo. Fakt, że Szef Kuchni na oczach wszystkich gości przygotowuje wytworne dania, bardzo podnosi rangę i atrakcyjność spotkania.

live cooking - zaufaj naszemu doświadczeniu

Dzięki temu, że Sala Perłowa jest odpowiednio duża i przestronna, możemy zapewnić wszystkim gościom (zarówno na weselach jak i innych uroczystościach) swobodny widok na nasz pokaz i niezapomniane przeżycia.

Kierując się pozytywnymi opiniami, możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy profesjonalistami w organizacji kuchni na żywo. Gwarantujemy niezapomniane widowisko i smaczne potrawy.

Zobacz również

Organizowanie wesela na sali perłowej w Rybnie to marzenie wielu par młodych. Ta elegancka i przestronna sala to idealne miejsce na przyjęcie weselne….
Organizowanie wesela na sali perłowej w Rybnie to marzenie wielu par młodych. Ta elegancka i przestronna sala to idealne miejsce na przyjęcie weselne,…
Coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze. Przyszli małżonkowie często zastanawiają się jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy…
Organizowanie zimowego wesela na Sali Perłowej w Rybnie może być niezwykle pięknym i romantycznym przeżyciem. Sala Perłowa jest wyjątkowym miejscem…