Adres: Rybno, ul.Lipowa 9

Facebook:  facebook

sala

Sala weselna

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. To podniosłe chwile, w których dwoje ludzi wiąże się na zawsze, ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Ten szczególny dzień wymaga specjalnej oprawy. Uroczystość powinna przebiegać bez zakłóceń. Nowożeńcy oraz przybyli goście powinni spędzić czas w przyjaznej atmosferze, dobrze się przy tym bawiąc.

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w obsłudze wesel i innych imprez okolicznościowych, w tym na świeżym powietrzu. Staramy się, by każda osoba przebywająca na terenie naszego obiektu poczuła się doceniona.

Sala weselna jest przygotowana na 120 osób. Można w niej zorganizować huczną zabawę, która na długo pozostanie w pamięci nowożeńców i gości. Proponujemy także ślub w plenerze w Wiacie Biesiadnej. Po ceremonii zaślubin zebrani goście mogą uroczyście przejść do sali.

 

Wesele w nadmorskim klimacie

Sala Perłowa znajduje się na szlaku nadmorskich atrakcji. Zachęcamy przyszłych nowożeńców do organizacji wesela na terenie naszego obiektu. Doskonała lokalizacja sali weselnej umożliwia wykonanie sesji fotograficznej w jednej z sąsiadujących miejscowości. Dzięki malowniczym terenom zdjęcia staną się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Na terenie naszego obiektu mogą Państwo zorganizować także coraz bardziej popularny ślub w plenerze. Podczas uroczystości zorganizowanej na łonie natury można nie tylko dobrze się bawić, ale również odpocząć. Nadmorskie powietrze wpłynie pozytywnie na Państwa zdrowie i nastrój. 

W cenie zapewniamy Państwu:
• Przestronną, klimatyzowaną salę z drewnianym parkietem na 120 osób bez filarów
• Bogate menu tradycyjnych dań gotowanych w nowoczesnej kuchni przy zachowaniu domowych receptur bez konserwantów i polepszaczy smaków
• Miejsce dla orkiestry
• Chleb z solą na przywitanie pary młodej
• Oświetlenie Sali wybranym kolorem
• Projektor na prezentację lub wyświetlenie filmu
• Darmowy nocleg dla Pary młodej
• Zabawę w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta z pięknym ogródkiem i placem zabaw dla milusińskich
• Parking dla wszystkich gości

Ponieważ organizacja wesela to tak naprawdę „milion” drobnych spraw do załatwienia z chęcią wyręczymy Państwa w zorganizowaniu:
• Ciasta
• Tortu
• Napojów gazowanych
• Napojów niegazowanych
• Alkoholi
• Usług florystycznych, kosmetycznych…. oraz wszelkich innych usług które się wzajemnie uzupełniają

Cena: od 210zł/osoba
Wesele w tygodniu, cena: od 200zł/osoba

 

Imprezy rodzinne/spotkania

Sala Perłowa to znakomite miejsce na organizację imprez rodzinnych o najróżniejszym charakterze. Od urodzin po chrzciny, jubileusze czy spotkania przyjaciół. Każda okazja na spotkanie się jest wyjątkowa. Nie martwcie się przygotowaniem i sprzątaniem, tym zajmiemy się my.

Cena: od 100zł/osoba (obiad, kawa i ciasto)

 

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. To wyjątkowy czas na spędzenie wspaniałych chwil z rodziną. Oferujemy przygotowanie sali wraz obiadem, deserem i kolacją. Na zewnątrz również do dyspozycji 2 place zabaw dla dzieci..

Cena: od 190zł/osoba (dwudaniowy obiad, kawa, herbata, ciasta, tort, deser, kolacja, soki i woda do picia)

 

Stypa / konsolacja

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy ofertę kompleksowej organizacji spotkań konsolacyjnych. Doradzimy i pomożemy w wyborze menu, sali, a także w wielu innych szczegółach. Wiemy, że jest to wyjątkowo trudny i bolesny czas dla rodziny i najbliższych, dlatego formalności ograniczamy do minimum i odciążamy Państwa od konieczności zajmowania się organizacją szczegółów stypy.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie w całości spełniając Państwa życzenia. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa i zaoferować kompleksowe przygotowanie uroczystości. Wiemy, jak silne emocje wywołuje w każdym człowieku pogrzeb, dlatego dbamy o to, aby konsolacje były czasem ukojenia i wyciszenia.

Cena: od 49zł/osoba (obiad, kawa, herbata, napoje, ciasto)

 

Imprezy firmowe (grill w ogrodzie)- Wiata

Oferujemy Państwu wiatę na imprezy, która pomieści do 50 osób. We wnętrzu wiaty istnieje możliwość grillowania (duży grill). Wiata posiada otwierane okiennice i przeszklone taflami szyby. Wokół piękne widoki, duży ogród, plac zabaw dla dzieci. Możliwość organizowania wielu imprez rodzinnych, integracyjnych, przyjęcia I Komunii, grilowanie biesiadowanie 
Wiata jest wykonana z drewna, co zapewnia swojski klimat a wystrój wnętrza w tym ławy są drewniane.

Cena: od 60zł/osoba (obiad, kawa, napoje, ciasto)