Adres: Rybno, ul.Lipowa 9

Facebook:  facebook

sala

Restauracja

Pierwotnie na terenie sali weslenej istniał mały bar Judyta, który z każdym rokiem cieszył się coraz większym uznaniem. Dzięki temu postanowiliśmy rozbudować obiekt i poszerzyć swoją ofertę. Restauracja charakteryzuje się przytulnym, eleganckim wnętrzem. Wokół roztacza się duży plac zieleni, na którym można odpocząć oraz zjeść smaczny posiłek.

W naszym menu znajdą Państwo zarówno tradycyjne staropolskie potrawy, jak i pizzę czy dania z makaronem. Proponujemy pyszną karkówkę, schabowego czy pierś z kurczaka, które przygotowujemy na kilka sposobów. Zachęcamy także do spróbowania naszych zup i deserów. Samodzielnie przygotowujemy placki, naleśniki oraz pierogi. Nasi kucharze czerpią inspirację ze starych receptur. Wszystkie dania są przygotowane w naturalny sposób, bez użycia konserwantów i substancji polepszających smak.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakupiliśmy nowoczesny piec, z którego serwujemy zapiekanki i największe burgery w okolicy. Zapraszamy do spróbowania.

Lokal przyjazny rodzinom z dziećmi

Z myślą o rodzinach z dziećmi, stworzyliśmy menu trafiające w gusta najmłodszych gości. Posiłki przygotowane domowymi sposobami pozwolą nabrać im siły, by wyruszyć na turystyczny szlak. Na terenie ogrodu znajduje się plac zabaw, dzięki czemu dzieci nie nudzą się oczekując na jedzenie, a rodzice mogą się zrelaksować, obserwując radość na twarzach swoich pociech.

Na terenie naszego ogrodu znajduje się również Wiata Biesiadna, w której mogą Państwo, nie tylko odpocząć, ale np. zorganizować imprezę okolicznościową, taką jak wesle. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych urodzin organizowanych w domu lub w restauracji.

ZOBACZ NASZE MENU