Adres: Rybno, ul.Lipowa 9

Facebook:  facebook

Organizacja przyjęć okolicznościowych

Od wielu lat organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: urodziny, komunie święte, jubileusze, czy stypy. Towarzyszymy Państwu zarówno w radosnych, jak i smutnych chwilach, dbając o należytą obsługę uroczystości. Dbamy o to, by nic nie zakłóciło jej przebiegu.

Na terenie Sali Perłowej znajduje się duża sala weselna, do której można zaprosić 120 osób. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nowożeńców z całej Polski, szczególnie z miejscowości położonych nieopodal. Dołożymy wszelkich starań, by wesele w naszym obiekcie stało się jednym z najpiękniejszych wspomnień w Państwa życiu.

Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

Oferujemy organizację imprez firmowych i spotkań integracyjnych w sali lub w plenerze. Na terenie ogrodu znajduje się duża wiata, do której można zaprosić gości. Jeśli preferują Państwo nieformalny klimat, zachęcamy do rekreacji na świeżym powietrzu. Grillowane potrawy prosto z naszej wędzarni z pewnością przypadną do gustu przybyłym gościom.

Restauracja  Sala Perłowa zachęca do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Proponujemy tradycyjne dania obiadowe, pizzę oraz makarony. Przygotowaliśmy także specjalne menu dla najmłodszych gości. W naszej kuchni stawiamy na naturalny smak. Nie używamy żadnych wzmacniaczy smaku.

Przed restauracją znajduje się parking oraz plac zabaw. Obiekt jest w pełni przystosowany do dzieci w każdym wieku. Dzięki temu właściciele firm mogą zadbać o integrację pracowników i ich rodzin, np. z okazji Mikołaja czy Dnia Dziecka. Taka inicjatywa z pewnością zostanie doceniona przez osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie i podniesie morale całej załogi.