Adres: Rybno, ul.Lipowa 9

Facebook:  facebook

Wkroczenie w dorosłość to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Osiemnaste urodziny to chwila, w której oficjalnie stajemy się dorośli. Nic nadzwyczajnego, że z tego powodu przyjęło się organizowanie niezapomnianych imprez, które mają uczcić tę przemianę. Jak sprawić, aby były pełne wrażeń i chwil, do których będziemy wracać przez całe życie?

Organizowanie urodzin wymaga podjęcia kilku ważnych kroków, ale osiemnaste urodziny są wyjątkowe. Chcemy, aby symbolizowały wejście w dorosłość, żeby były inne niż te wszystkie obchodzone do tej pory. Świetnym sposobem może być wynajęcie sali przeznaczonej do organizowania imprez okolicznościowych, szczególnie jeśli wybrana przez nas lokalizacja oferuje dodatkowe atrakcje. To pierwsze dorosłe przyjęcie, które odpowiednio zaplanowane zapadnie wszystkim gościom na długo w pamięć.

Estetyka i lokalizacja

Organizacja imprez poza domem podnosi ich rangę, szczególnie w oczach młodych ludzi. To inny sposób pokazania, że zaczynamy odpowiadać za swoje decyzje. Poza domem mamy też możliwość zdobycia niezapomnianych wrażeń oraz spotkania się w większym gronie. Osiemnaste urodziny na sali to alternatywa dla nastolatków, którzy mogą pochwalić się dużym kręgiem rodziny i przyjaciół. Eleganckie miejsce zadowoli zarówno rodziców, jak i rówieśników jubilata. Lokalizacja ma znaczenie, tak samo jak wygląd sali, na której będzie odbywało się przyjęcie oraz jej pojemność. Wiele miejsc oferujących wynajem pomieszczeń na imprezy okolicznościowe oferuje duże, pięknie wykończone i do tego klimatyzowane sale, które mogą pomieścić ponad 100 osób. Daje to duże możliwości organizacyjne! Sale bez filarów, z parkietem i miejscem na orkiestrę to szansa na muzykę na żywo w formie ulubionego wykonawcy czy DJ-a oraz szalone tańce. Projektory, które dostępne są często w opcji wynajmu, umożliwiają wyświetlenie śmiesznych zdjęć, sentymentalnych filmów czy zorganizowanie imprezy tematycznej opartej na świecie filmu lub muzyki. Przy lokalach tego typu znajdują się zazwyczaj parkingi dla gości, więc znika problem ze znalezieniem miejsca przy tak dużej liczbie uczestników. Ciekawe efekty oświetleniowe, pomoc w zapewnieniu napojów i przekąsek oraz menu przystosowane do preferencji jubilata będą dodatkowymi plusami organizowania urodzin na sali.

Menu na imprezę oraz dodatkowe atrakcje

To, o czym goście długo rozmawiają jeszcze po imprezie, to serwowane w jej trakcie jedzenie. Współpraca z firmą wynajmującą salę, oznacza często możliwość korzystania z oferty restauracji znajdującej się na wspólnym terenie. Dzięki temu mamy okazję do spożywania pysznych domowych dań wykonanych na miejscu, takich jak dania z karkówki, schabowego, piersi z kurczaka, ale i placków, naleśników oraz pierogów. Do tego możemy zamówić dania, które przypadną do gustu nastolatkom jak pizza, spaghetti czy burgery. Wykonane przez kucharzy tuż przed podaniem z pewnością zachwycą największych smakoszy. Do tego wybór zimnych i ciepłych napojów, ciast i innych słodyczy stanowi ważną kropkę nad i.  Jednak o wyjątkowości imprezy stanowią też dodatkowe atrakcje. Możliwość zorganizowania imprezy na powietrzu, spodoba się osobom szukającym miejsca na świętowanie na dworze. Wiata, pod którą zmieści się dość duża grupa nastolatków, grill, ognisko lub wędzone dania to opcja dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu, nawet podczas deszczowych dni.